Sizlerden Gelen Danışan Yorumları

Değerli görüşleriniz için teşekkürler...

Korku özgüven eksikliği intihar düşüncesi aşırı duygusal durumlar gibi pek çok rahatsızlıklarım bulunmaktaydı. Işık hanıma gitmem kesinlikle işe yaradı. Özellikle aldığı çeşitli eğitimlerle doğru teşhisi koyması uygun tedavi yöntemleri uygulaması ile sağlığıma kavuşmamda etkili oldu. Dinleneni anlayan ve hasta ile iletişimde gayet başarılı bir doktor. Kendisine teşekkür ediyorum. İşinin uzmanı olduğundan dolayı da tebrik ederim.

öm...k Danışan

öm...kDanışan

Işık hn ile tedavim hala devam etse de oldukca seyreklestirdik artik. simdiye kadarki destekleri ve guler yuzu icin bi tesekkur etmek istedimhayatimin en kotu gunlerinde tanistik, birlikte cok yol kattetik. O donem farkli sehirlerde birden fazla psikologa gittim acikcasi ama tam anlamiyla guven ve samimiyet hissettirdigi icin isik hn ile devam ettim yoluma. Kendinizi tanimaniz, kendinize yaklasmaniz ve kendi farkindaliginizi kesfetmeniz konularinda oldukca deneyimli. Hayatimi dengelememi, daha net kararli adimlar atmayi, yogun kosturmaca hayatlarimiz icinde kendini unutmamayi ve daha bir suru guzellikleri kalici bir sekilde hayatima almayi basardim sayesinde. Kesinlikle memnunum ve tavsiye ederim.

el...r Danışan

el...rDanışan

Işık Hanım çocukların ablası oldu artık gidecekleri günü heyecanla bekliyorlar Abdullah kaygılarını çöpe attı Emine hedefe emin adımlarla ilerliyor Enfal motive ve gayret göstermeye başladı Emeğiniz için teşekkürler

es...t Danışan

es...tDanışan

Yıllardır çektiğim panik atak rahatsızlığımı yenmemdeki en büyük unsur.Sayesinde yaşam kalitem yükseldi.Çok iyi bir Psikolog.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Alanında uzman olmasının yanı sıra son derece mütevazi ve çok güleryüzlü. İsmi gibi ; çektiğim sıkıntılara IŞIK oldu. İyi ki sizi tanımışım.

u..... Danışan

u.....Danışan

Arkadaşımın Tavsiyesi üzerine ışık hanımdan Emdr terapisi aldım. Yaklaşık 3 senedir panik atakla mücadele ediyodum. Işık hanımla ilk görüşmemizden itibaren farkı hissettim sıcak kanlı Güler yüzü danısanına yaklaşımı beni cok etkiledi.Ve emdr terapisiyle panik atak bozuklukugından kısa sürede kurtuldum. Işık hanım gerçekten alanında uzman tecrübeli bilgileriyle bana cok yardımcı oldu kendisine cok teşekkür ediyorum.herkese tavsiye ediyorum.Işık hanımın basarılarının devamını diliyorum.

ez...n Danışan

ez...nDanışan

Bizim için Bi doktordan daha fazlası 2 bucuk yasında basladık terapiye oglum için otizim olabilir dıyorlardı oyun terapisi ve ışık hanımın yardımlarıyla üstün potansiyel oldugunu anladık bizi gerekli testler için yonlendirdi çok teşekkür ediyorum oglum için Bi doktordan daha fazlası

su...n Danışan

su...nDanışan

Kesinlikle vereceğiniz her şeye değer. Size ayna olup kendinizde görmeniz gereken her şeyi tüm sıcaklık ve samimiyetiyle size göstererek sizi kazanan mükemmel bir psikolog. Bana benim yalnız olmadığımı ve sorun olmadığını en arkadaş canlısı şekilde gösterdi. Ben bile kendimi tanıyamazken bana asıl beni gösterdi. Ve ben tekrar insan içine girmeyi, sosyal olmayı, kendime güvenip inanmayı başardım. Her şey için teşekkürler

b..... Danışan

b.....Danışan

4 ay oldu Isık hocayla tanışalı... Cocugumun okuma yazması yonunde cok etkili oldu.. Iyıki kendısını tanımısız.. Cok ama cok tesekkur ederım.

he...e Danışan

he...eDanışan

Üniversite sınav senemde yasamıs olduğum panik atak ve yoğun stres üzerine bir uzmana danışmaya karar verdim ve bu sayede kendisiyle tanışma imkanım oldu. Haftada birer kez yapılan görüşmeler sayesinde kısa sürede panik atak ve stresimi kontrol altına almayı öğrendim. Yapılan terapilerin yanında kendisinin çok ilgili olması, her an yardıma açık biri olması ona anında güvenmemi sağladı. Ama bu görüşmelere geç başlamam sebebiyle ilk senemde kazanamadım. Ama ikinci senemde kendisinden öğrendiğim her şeyi uyguladım ve stressiz, panik ataksız çok rahat bir sınav senesi geçirdim. Çok büyük emekleri var üzerimde ve iyi ki gitmişim diyorum. Bu sene de onun sayesinde psikoloji kazandım. Kendisi benim için bir rol model, umarım onun gibi bir psikolog olurum. Alanında kesinlikle mükemmel bir uzman.

i̇.... Danışan

i̇....Danışan

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?